A A A

o firmie

    Firma INTERBUD prowadzi sprzedaż oraz dostawy urządzeń i materiałów z zakresu techniki grzewczej i instalacji centralnego ogrzewania, materiałów instalacyjnych, elementów sieci sanitarnych, wodociągowych, kanalizacyjnych i wentylacyjnych, ceramiki i urządzeń do uzdatniania wody. Oferta handlowa obejmuje około 1000 produktów pochodzących od ponad 1000 producentów.
Wszystkie sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją i opieką serwisową. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną.
    Firma INTERBUD powstała w roku 1995r. Zapotrzebowanie rynku na towary instalacyjne, jest nam zatem doskonale znane. Ciągła obserwacja rynku, wprowadzanie nowości, coraz lepszych rozwiązań, urządzeń ekonomicznych jak i atrakcyjnych cenowo, dała swoje efekty w krótkim czasie. Firma rozwijała się w szybkim tempie, zwiększając zasoby magazynowe. Wszystko to, aby klient mógł zakupić towary w dowolnej chwili. Przemyślana polityka cenowa pozwoliła zdobyć zaufanie stałych klientów, oraz poszerzyć grono odbiorców.
    W ciągu 7 lat istnienia Interbud zdobył mocną pozycję w swojej branży. Jest laureatem szeregu nagród targowych oraz wyróżnień ze strony współpracujących z nim producentów. Swoich kontrahentów Firma INTERBUD obsługuje na terenie całego kraju. Dbamy o to aby klient otrzymywał produkty wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Główna siedziba firmy mieści się w Cieszynie, natomiast dwie filie znajdują się w Katowicach i w Żorach.